• BUS

    فتحیه، یک بندر طبیعی در ریویرا (Riviera) و یکی از زیباترین شهرهایی است که باید برای دیدن آن در سواحل فیروزه ای ترکیه توقف کنید. این شهر به اندازه کافی بزرگ است تا چیزی برای ارائه به همه مسافران داشته باشد و به اندازه کافی کوچک است تا یک تعطیلات آرامش بخش را برای شما به ارمغان بیاورد.
    در فتحیه می توان هر چیزی، از ویرانه های تاریخی گرفته تا بازارها، آبشارها و سواحل بکر را انتظار داشت. در این شهر غذاهای دریایی عالی، مسیرهای پیاده روی زیبا و بندری وجود دارد که مناسب برای یک پیاده روی بعد از ظهر و نوشیدن یک فنجان چای ترکی در یکی از کافه های شهر می باشد.
    چگونه به فتحیه برویم؟
    نزدیکترین فرودگاه به فتحیه، فرودگاه دالامان است که در 45 کیلومتری این شهر قرار دارد. اما هیچ پرواز مستقیمی از ایران به فتحیه انجام نمی شود با این حال خطوط هوایی مقرون به صرفه ای نیز وجود دارد که فرودگاه دالامان را به شهرهای بزرگی مانند استانبول متصل می کند، بنابراین فتحیه به راحتی در دسترس است.
    سفر به فتحیه می تواند بخشی از سفر جاده ای شما در امتداد سواحل فیروزه ای ترکیه باشد، یا این که خود آن به تنهایی مقصد سفر باشد. برای گشت و گذار در شهر و لذت بردن از برخی از معروف ترین سواحل آن، اگر در تورهای دریایی هستید به راحتی می توانید حدود 4 روز یا بیشتر را در این شهر سپری کنید.